Zakończenie rundy jesiennej niezadawalające

2017-11-14

W sobotę 11 listopada 2017 r w Święto Niepodleglości szamotulska Sparta podejmowała Akademię Reissa, która przed rozgrywkami rozgrywała mecze barażowe o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej z Sokołem Duszniki, a baraże okazały się niepotrzebne bo obie drużyny pozostały w tej lidze.

Spartanie chcieli zmazać w tym meczu nieudany występ w Konarzewie jednak sztuka ta się nie udała.
Wyszli na to spotkanie bardzo podekscytowani i próbowli narzucić rywalom swój styl gry. Kiedy w 17 minucie po akcji rywali prawą stroną boiska dośrodkowł zwodnik gości, a strzał obronił Patryk Boczek wybijając piłkę przed siebie najprzytomniej i niepokryty pokazał się w polu karnym Adrian Reiss, który z najbliższej odległości dał Akademii prowadzenie i jak sę później okazało zwycięstwo.

Sparta miała swoje okazje do zmiany wyniku, a nawet do wygrania tego meczu jednak napastnicy zawodzili na całej lini, nie wspominając o formacjacach obronnych które zagrały słabo

Ostatecznie przegrana 0-1 zastała naszą ekipę na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów, a mieliśmy apetyt na trochę więcej.

Co na to wpłynęło to już inna sprawa i czas na refleksje oraz podsumowania.

Na pewno będą zmiany kadrowe jak to w okresie zimowym bywa, ale jakie tego jeszcze nie wiemy, ale są pewne przymiarki i sugestie

Sparta Szamotuły vs Akademia Reissa 0-1

bramka:
0-1 Adrian Reiss 17'

skład Sparty:
Patryk Boczek, Mateusz Lembicz, Adrian Barański, Jacek Gil, Rafał Chmal, Rafał Krówczyński, Przemysław Szała, Krzysztof Nowak (75' Marek Tacik), Dominik Kowalik,Damian Cudaszewski (63' Radosław Książek), Filip Kaszkowiak.

sędziowali:
Adam Garcon - sędzia główny
Wojciech Fieduk - sędzia asystent nr 1
Krzysztof Połomka - sędzia asystent nr 2


Obserwatorem spotkania z ramienia WZPN był Pan Zigniew Cukiertfragmenty spotkania - bramka

dziękuję za wspólpracę
Admin