Wreszcie Sparta zwycięża!!!

2018-09-30
Jakże odmienny humor mają sympatycy naszej Sparty w tym tygodniu w porównaniem z zeszłą niedzielą. W zeszłej kolejce w Strykowie w zapadających ciemnościach i w strugach deszczu przegrywamy mecz ze Spójnią. Efekt lepszej gry widać trzy dni później w Suchym Lesie, gdzie w Pucharze Polski po dobrym meczu wygrywamy z miejscowymi ,, Sucharami”  7 : 2.
Z niepokojem czekaliśmy na sobotę ,kiedy to rozgrywaliśmy mecz ligowy z ,,Bykami’’ Obrowo. Wszyscy ciekawi byliśmy czy wychodzimy z kryzysu i przerwiemy pasmo pięciu porażek z rzędu.
Na szczęście tak też się stało. Od samego początku spotkania przeważaliśmy i ani przez chwilę nasze zwycięstwo nie było zagrożone. Gdybyśmy zachowali trochę zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych wynik mógłby być dwucyfrowy.
Najważniejsze jest to, że wreszcie WYGRALIŚMY i po raz pierwszy od pięciu tygodni możemy spojrzeć w tabele wyników z nadzieją, że nasza pozycja ulegnie poprawie.Tak też się dzieje - dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy o jedną pozycję. Jeżeli w następnych meczach zagramy tak jak z ,,Sucharami” i z ,,Bykami” to powinniśmy spodziewać się kolejnych punktów. Z takimi nadziejami przystąpimy do kolejnego meczu, który odbędzie się w Szamotułach w najbliższą sobotę 06.10 o godz 15.00.
Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na nasz stadion.
 
Poniżej link do skrótu meczuz Bykami Obrowo:

Sparta Szamotuły vs Byki Obrowo 9:0 (4:0)