V LIGA dla SPARTY

2020-05-08

Znamy już oficjalne stanowisko PZPN i WZPN w sprawie rozgrywek sezonu 2019/2020 w poznańskiej klasie okręgowej. Na mocy zawartego porozumienia sezon ten został zakończony a pierwsze dwa zespoły czyli Sparta Szamotuły i Błękitni Wronki zgodnie z zasadami spadków i awansów będą występować w sezonie 2020/2021 w V Lidze grupy wielkopolskiej.
Rozpoczynamy proces składania dokumentów o przyznanie licencji na występy w wyższej klasie rozgrywkowej.
Na ten moment nie wiadomo jakie zespoły będą występować w poszczególnych grupach V Ligi, a także tego, w której konkretnie grupie zagra SPARTA. Wiemy jedynie, że rozpoczęcie rundy jesiennej zaplanowano na połowę sierpnia.

Gratulacje dla zawodników, trenera i działaczy klubu a także kibiców, którzy swoim wsparciem mocno przyczynili sie do tego że dziś możemy się cieszyć z awansu.

Dziękujemy zaprzyjaźnionym klubom, i sympatykom naszego zespołu za życzenia, które napływają na ręce zawodników, trenera i zarządu.

Osobne podziękowania za walkę do ostatniej kolejki a także za awans dla zepołu Błękitnych Wronki. Jeżeli zagramy w jednej grupie to w rundzie jesiennej znowu obejrzymy ciekawe i emocjonujące widowisko w ,,Derbach Powiatu”

Jeżeli pojawią się jakieś szczegółowe ustalenia ze strony WZPN będziemy na bieżąco przekazywać informacje.