Sparta odpadła z Pucharu Polski

2017-09-21
W środę 20 września 2017 r do Szamotuł przyjechała czwartoligowa Warta Międzychód na mecz 3 rundy Pucharu Polski strefy poznańskiej. Drużynę Warty prowadzi dobrze nam znany trener Sławomir Dyzert, a w szeregach gości gra Paweł Szczepaniak "Perez" który z powodu kontuzji nie wystąpił w tym spotkaniu.

Warta wygrała pemnie ten mecz chociaż to Sparta już w 4 minucie po strzale Krystiana Wojciechowskiego objęła prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie gry wyrównał Adam Dyzert i ta część meczu zakończyła się remisowo 1-1.

Druga połowa to już przewaga Warty udokumentowana zdobyciem czterech bramek i ostatecznie awans do dalszej rundy wywalczyła Warta wygrywając w Szamotułach 1-5