Sparta awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski

2019-08-30
W ,,pucharową środę” 28 sierpnia 2019 r. na naszym stadionie gośćiliśmy zespół Błękitnych Wronki. Mecze obydwu drużyn od niepamiętnych czasów wzbudzają spore emocję zarówno wśród zawodników jak i kibiców.
Nie inaczej było także tym razem.
Zespół Błękitnych spadł z ligi okręgowej, a w przerwie letniej nastąpiła zmiana na pozycji trenera. Trenerem został Pan Marek Bajor, który przebudował zespół z mocnym postanowieniem awansu.
Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że Błękitni to solidny zespół. Narzucli wysokie tempo, grali bardzo dobrze w środku pola nie pozwalając za wiele pograć naszym zawodnikom. Mecz był wyrównany ze wskazaniem na Błękitnych. W 32 min. pada bramka dla gości z Wronek. Szybka kontra Błękitnych lewą strona boiska została uwieńczona strzałem głową. Olek Pieczak dość nonszalancko podszedł do swoich zadań defensywnych i nie upilnował strzelca bramki. Do przerwy mimo kilku szans na zdobyccie gola przegrywaliśmy 0 -1.
Po przerwie obraz gry zmienił sie na korzyść Spartan. Zdominowaliśmy środek pola i kontrolowaliśmy grę. W 68 min. jednak nie ustrzeglismy sie błędu. Po naszej  stracie piłki w ataku Błękitni wyprowadzili zabójczą kontrę, w wyniku której straciliśmy drugą bramkę. Nie załamało to jednak naszych zawodników a wręcz wpłynęło mobilizująco ponieważ, już minutę póżniej strzeliliśmy kontaktową bramke, której autorem był Artur Łochowicz. Ten gol uskrzydlił nasz zespół i jeszcze bardziej podkręciliśmy tempo. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 77 min. bramke na 2 – 2 strzela ponownie Artur Łochowicz. Popularny ,,Raptus” udowadnia, że w tym sezonie jest w dobrej dyspozycji. Chwilę pózniej wychodzącego na czystą pozycje Denisa Maćkowiaka powala obrońca gości w wyniku czego otrzymuje czerwoną kartkę. Już w doliczonym czasie gry zdobywamy zwycięska bramkę. Denis Maćkowiak wpisuje się na listę strzelców wykorzystując podanie z prawej strony boiska. Warto wspomnieć, że Sławek Łuczek oraz Filip Kaszkowiak wchodząc na boisko zrobili dużą przewagę i w ogromnym stopniu przyczynili się do zwycięstwa Sparty.
Zespół Błękitnych mimo przegranej pokazał, że będzie liczył się w tym sezonie w walce o najwyższe cele. Już niedługo zmierzymy się ponownie, tym razem w zmaganiach o ligowe punkty. Mamy nadzieje, że i wtedy emocji nie zabraknie.

Cieniem na postawę Błękitnych kładzie się to co miało miejsce w 84 min. Nasz zawodnik Paweł Szczepaniak odzyskał piłke na naszej połowie boiska i wyprowadzał atak w stronę bramki gości. Rozpędzonego  zawodnika zaatakował kopacz z Wronek. Bezpardonowo, bez jakiejkolwiek możliwości zagrania piłki, brutalnie kopnął od tyły Pawła narażając go na poważną kontuzję. W wyniku tego aktu chamstwa musiał opuścić boisko i prawdopodobnie czeka go dłuższa przerwa w grze. Sędzia zawodów stanął na wysokości zadania i wyrzucił z boiska kopacza, który jedynie czym ,,zabłysnął” na boisku - to był ten wiejski występek.

Poniżej skrót meczu z Błękitnymi

TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI
Po bardzo emocjonującym spotkaniu Sparta awansowała do następnej rundy TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI -> strefa poznańska pokonując Błękitnych Wronki 3 -2 (0-2)

brawo drużyna !!!

TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI