Sparta Szamotuły - Sokół Duszniki 1:0 !!!

2018-10-07

Zawody rozpoczęliśmy z animuszem, już pierwsza akcja meczu mogła nam przynieść prowodzenie, lecz w ostatnim momencie pod bramką przeciwnika zabrakło zdecydowania. Chwile pózniej kolejna szansa, ale w tej sytuacji także nie byliśmy skuteczni. Przez cały mecz stworzyliśmy sobie kilka sytuacji dogodnych do zdobycia bramki, lecz żadnej nie udało nam się wykorzystać. Z upływającym czasem graliśmy coraz bardziej nerwowo i niedokładnie. W 76 min. po strzale Artura Łochowicza piłka trafiła w rękę zawodnika gości stojącego we własnym polu karnym i sędzia wskazał na ,,jedenastkę”. Rzut karny na bramkę zamienił Denis Maćkowiak. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.
Zdobywamy trzy punkty mimo tego, że sama gra nie mogła zachwycić kibiców. Natomiast w naszej sytuacji wynik liczy się ponad wszystko i z tej wygranej bardzo się cieszymy. Po ósmej kolejce mamy 9pkt-ów jesteśmy na 10 miejscu w tabeli.
W najbliższą środę 10.10.2018 w kolejnej edycji Pucharu Polski gramy w Szamotułach o godz 16.15 z IV ligową Wartą Międzychód.
Zapraszamy kibiców na stadion.

Poniżej skrót meczu: