Poznańska Klasa Okręgowa grupa zachodnia sezon 2017/2018 runda jesienna

2017-07-19

Runda jesienna 2017 r

Tabela rundy jesiennej
1.
Sokół Pniewy
0
0
0
-
0
0
2. Pogoń Lwówek
0
0
0
- 0
0
3. Sparta Szamotuły
0
0
0
-
0
0
4. Płomień Przyprostynia 0
0
0
- 0
0
5. Błękitni Wronki
0
0
0
-
0
0
6. Mawit Lwówek
0
0
0
- 0
0
7. Spójnia Strykowo
0
0
0
- 0
0
8. Czarni Wróblewo
0
0
0
- 0
0
9. Lipno Stęszew 0
0
0
-
0
0
10. Sokół Rakoniewice
0
0
0
- 0
0
11. TS Gminy Kamieniec 0
0
0
-
0
0
12. Orkan Konarzewo
0
0
0
- 0
0
13. Obra Zbąszyń
0
0
0
- 0
0
14.   Akademia Reissa/Sokół Duszniki
0
0
0
- 0
0
strzelcy bramek
l.p.
  Nazwisko i imię zawodnika
  ilość bramek
1.
  -  
2.     -  
3.     -  
4.
  -  
5.
    -
 
6.
  -  
7.     -  
8.
  -  
9.
  -  
10.
  -  
11.
walkowery
-  


Razem
=
0



kolejka nr 1; 19/20 sierpnia 2017 r

 
Spójnia Strykowo
- Błękitni Wronki
20 sierpnia, 00:00 niedziela
Pogoń Lwówek
- Czarni Wróblewo
19 sierpnia, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
- Lipno Stęszew
19 sierpnia, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
- Mawit Lwówek
19 sierpnia, 17:00 sobota
Orkan Konarzewo
- Obra Zbąszyń
19 sierpnia, 00:00 sobota

-

Sparta Szamotuły
-
Płomień Przyprostynia
19 sierpnia, 17:00 sobota

kolejka nr 2;  26/27sierpnia 2017 r

Błękitni Wronki
-
Pogoń Lwówek
27 sierpnia, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec -
Spójnia Strykowo
27 sierpnia, 14:00 niedziela
Lipno Stęszew -
Sokół Pniewy
26 sierpnia, 00:00 sobota
Mawit Lwówek
-
Orkan Konarzewo 26 sierpnia, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo -
Sokół Rakoniewice
27 sierpnia, 00:00 niedziela

-

26 sierpnia, 00:00 sobota
Obra Zbąszyń
-
Sparta Szamotuły
27 sierpnia, 17:00 niedziela

kolejka nr 3;  02/03 września 2017 r

Pogoń Lwówek -
TS Gminy Kamieniec 02 września, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
-
Błękitni Wronki 02 września, 16:00 sobota
Czarni Wróblewo -
Sokół Pniewy 03 września, 00:00 niedziela
Orkan Konarzewo -
Lipno Stęszew 02 września, 00:00 sobota
Płomień Przyprostynia -
Obra Zbąszyń 03 września, 00:00 niedziela

-


Sparta Szamotuły
-
Mawit Lwówek 02 września, 17:00 sobota

kolejka nr 4;  09/10 września 2017 r

 
Błękitni Wronki
-
Sokół Pniewy
10 września, 00:00 niedziela
Mawit Lwówek -
Płomień Przyprostynia
09 września, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo -
Orkan Konarzewo 10 września, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec - Sokół Rakoniewice
09 września, 16:00 sobota
Spójnia Strykowo -
Pogoń Lwówek
09 września, 00:00 sobota

-


Lipno Stęszew -
Sparta Szamotuły
10 września, 16:00 niedziela

kolejka nr 5;  16/17 września 2017 r

 
Sokół Rakoniewice
-
Spójnia Strykowo
16 września, 16:00 sobota
TS Gminy Kamieniec -
Sokół Pniewy 16 września, 16:00 sobota
Orkan Konarzewo -
Błękitni Wronki 16 września, 00:00 sobota
Płomień Przyprostynia -
Lipno Stęszew 17 września, 00:00 niedziela
Obra Zbąszyń -
Mawit Lwówek
16 września, 00:00 sobota

-


Sparta Szamotuły
-
Czarni Wróblewo 16 września, 16:00 sobota

kolejka nr 6;  23/24 września 2017 r

 
Lipno Stęszew -
Obra Zbąszyń 24 września, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec -
Orkan Konarzewo
23 września, 16:00  sobota
Czarni Wróblewo -
Płomień Przyprostynia
24 września, 00:00 niedziela
Sokół Pniewy -
Spójnia Strykowo
23 września, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek -
Sokół Rakoniewice
23  września, 16:00 sobota

-


Błękitni Wronki -
Sparta Szamotuły 23 września, 17:00 sobota

kolejka nr 7;  30 września/01 październik 2017 r

 
Pogoń Lwówek -
Sokół Pniewy 30 września, 16:00 sobota
Orkan Konarzewo -
Spójnia Strykowo 30 września, 00:00 sobota
Obra Zbąszyń -
Czarni Wróblewo 30 września, 00:00 niedziela
Płomień Przyprostynia
-
Błękitni Wronki 01 październik, 00:00 niedziela
Mawit Lwówek -
Lipno Stęszew 30 września, 00:00 sobota

-


Sparta Szamotuły -
TS Gminy Kamieniec 30 września, 16:00 sobota

kolejka nr 8; 07/08października 2017 r

 
Czarni Wróblewo -
Mawit Lwówek
08 października, 00:00 niedziela
Błękitni Wronki -
Obra Zbąszyń 08 października, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec -
Płomień Przyprostynia 07 października, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek -
Orkan Konarzewo 07 października, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
-
Sokół Pniewy
07 października, 16:00 sobota

-


Spójnia Strykowo
-
Sparta Szamotuły 08 października, 16:00 niedziela

kolejka nr 9; 14/15 października 2017 r

 
Orkan Konarzewo
-
Sokół Rakoniewice
14 października, 00:00 sobota
Obra Zbąszyń
-
TS Gminny Kamieniec
14 października, 00:00 sobota
Promień Przyprostynia
-
Spójnia Strykowo
15 października, 00:00 niedziela
Mawit Lwówek
-
Błękitni Wronki
14 października, 00:00 sobota
Lipno Stęszew
-
Czarni Wróblewo
14 października, 00:00 sobota

-


Sparta Szamotuły
-
Pogoń Lwówek
14 października, 16:00 sobota

kolejka nr 10;  21/22 października 2017 r

 
Błękitni Wronki
-
Lipno Stęszew
22 października, 00:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec
-
Mawit Lwówek
21 października, 16:00 sobota
Spójnia Strykowo
-
Obra Zbąszyń
22 października, 00:00 niedziela
Pogoń Lwówek
-
Płomień Przyprostynia
21 października, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
-
Orkan Konarzewo
21 października, 15:00 sobota

-


Sokół Rakoniewice
-
Sparta Szamotuły      
21 października, 15:00 sobota

kolejka nr 11;  28/29 października 2017 r

 
Płomień Przyprostynia
-
Sokół Rakoniewice
29 października, 00:00 niedziela
Obra Zbąszyń
-
Pogoń Lwówek
28 października, 00:00 sobota
Mawit Lwówek
-
Spójnia Strykowo
28 października, 00:00 sobota
Lipno Stęszew
-
TS Gminy Kamieniec
28 października, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo
-
Błękitni Wronki
29 października, 00:00 niedziela

-


Sparta Szamotuły
-
Sokół Pniewy
28 października, 15:00 sobota

kolejka nr 12;  04/05 listopada 2017 r

 
TS Gminy Kamieniec
-
Czarni Wróblewo
04 listopada, 13:30 sobota
Spójnia Strykowo
-
Lipno Stęszew
05 listopada, 00:00 niedziela
Pogoń Lwówek
-
Mawit Lwówek
04 listopada, 14:00 sobota
Sokół Rakoniewice
-
Obra Zbąszyń
04 listopada, 14:00 sobota
Sokół Pniewy
-
Płomień Przyprostynia
04 listopada, 14:00 sobota

-


Orkan Konarzewo
-
Sparta Szamotuły
04 listopada, 00:00 sobota

kolejka nr 13;  11/12 listopada 2017 r

 
Obra Zbąszyń
-
Sokół Pniewy
11 listopada, 00:00 sobota
Płomień Przyprostynia
-
Orkan Konarzewo
132listopada, 00:00 niedziela
Lipno Stęszew
-
Pogoń Lwówek
11 listopada, 00:00 sobota
Mawit Lwówek
-
Sokół Rakoniewice
11 listopada, 00:00 sobota
Czarni Wróblewo
-
Spójnia Strykowo
12 listopada, 00:00 niedziela
Błękitni Wronki
-
TS Gminy Kamieniec
12 listopada, 00:00 niedziela
Sparta Szamotuły
-
zwyciezca barażu: Akademia Reissa-Sokół Duszniki
12.08.2017 i 15.08.2017
11 listopada, 13:00 sobota

Załączniki