Poznańska Klasa Okręgowa 2016/2017

2017-02-14

Terminarz Poznańskiej Klasy Okręgowej grupa zachodnia
sezon 2016/2017
wiosna 2017

Tabela po 22 kolejce
1. Orły Pniewy 22 56 100 - 25 +75
2. Pogoń Lwówek 22 53 56 - 24 +32
3.
Sokół Pniewy 22 53 68 -
16 +52
4. Płomień Przyprostynia 22 44 59 - 33 +26
5. Błękitni Wronki 22 37
54
- 31
+23
6. Mawit Lwówek 22 35 42 - 41 +1
7. Sparta Szamotuły 22 33 50 - 42 +8
8. Spójnia Strykowo 22 30 30 - 35 -5
9. Czarni Wróblewo 22 28 39 - 39 0
10. Sokół Rakoniewice 22 23 19 - 41 -22
11. Lipno Stęszew 22 20 29 - 57 -28
12. TS Gminy Kamieniec 22 18 47 - 88 -44
13. Sokół Duszniki 22 16 28 - 78 -50
14. Kłos Gałowo 22 1 14
- 85
-71

strzelcy bramek
l.p.
  Nazwisko i imię zawodnika
  ilość bramek
1.
Tomasz Stelmaszyk - 9
2.
Rafał Krówczyński - 7
3.
Rafał Chmal - 6
4.
Paweł Szczepaniak - 6
5.
Pedro Felipe Dantas Cunha - 4
6.
Kacper Lura
- 4
7.
Miłosz Nowik - 4
8.
Damian Cudaszewski
- 2
9.
Filip Kaszkowiak - 2
10.
Jacek Gil
- 1
11.
Sebastian Lachowicz
- 1
12.
Hubert Słomiński
- 1
13.
Marek Tacik - 1
14.
Dawid Werda - 1
15.
Krystian Wojciechowski - 1
.
walkowery
-


Razem
=
50
runda wiosenna 2017 r

kolejka nr 14; 25/26 marca 2017 r

Błękitni Wronki
2-1 Lipno Stęszew
25 marca, 16:00 sobota
Czarni Wróblewo
4-0 Sokół Duszniki
26 marca, 16:00 niedziela
Mawit Lwówek
2-0 Sokół Rakoniewice
26 marca, 13:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec
0-1 Pogoń Lwówek
25 marca, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
1-0 Orły Pniewy
25 marca, 16:00 sobota
Spójnia Strykowo
1-2 Płomień Przyprostynia
26marca, 16:00 niedziela
Kłos Gałowo
0-6
Sparta Szamotuły 26 marca, 15:00 niedziela

kolejka nr 15; 01/02 kwietnia 2017 r

Płomień Przyprostynia
4-1
Błękitni Wronki
02 kwietnia, 15:00 niedziela
Spójnia Strykowo
2-3
Orły Pniewy
02 kwietnia, 16:00 niedziela
Sokół Pniewy
6-0
TS Gminy Kamieniec
01 kwietnia, 17:00 sobota
Pogoń Lwówek
3-0
Mawit Lwówek
01 kwietnia, 17:00 sobota
Sokół Rakoniewice
1-0
Kłos Gałowo
01 kwietnia, 17:00 sobota
Sokół Duszniki
1-4
Lipno Stęszew
02 kwietnia, 14:00 niedziela
Sparta Szamotuły
3-1
Czarni Wróblewo
01 kwietnia, 16:00 sobota

kolejka nr 16;  08/09 kwietnia 2017 r

Błękitni Wronki
3-3
Sokół Duszniki
08 kwietnia, 16:00 sobota
Czarni Wróblewo
2-3
Sokół Rakoniewice
09 kwietnia, 16:00 niedziela
Kłos Gałowo
1-2
Pogoń Lwówek
09 kwietnia, 15:00 niedziela
Mawit Lwówek
0-2
Sokół Pniewy
09 kwietnia, 13:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec
2-0
Spójnia Strykowo
08 kwietnia, 16:00 sobota
Orły Pniewy
5-2
Płomień Przyprostynia
08 kwietnia, 16:00 sobota
Lipno Stęszew
3-3
Sparta Szamotuły
09 kwietnia, 13:00 niedziela

kolejka nr 17; 15 kwietnia 2017 r

Orły Pniewy
1-1
Błękitni Wronki
15 kwietnia, 00:00 sobota
Płomień Przyprostynia
3-1
TS Gminy Kamieniec
15 kwietnia, 00:00 sobota
Spójnia Strykowo
1-2
Mawit Lwówek
15 kwietnia, 00:00 sobota
Sokół Pniewy
5-1
Kłos Gałowo
15 kwietnia, 00:00 sobota
Pogoń Lwówek
3-3
Czarni Wróblewo
15 kwietnia, 00:00 sobota
Sokół Rakoniewice
2-0
Lipno Stęszew
15 kwietnia, 00:00 sobota
Sparta Szamotuły
5-3
Sokół Duszniki
15 kwietnia, 16:00 sobota

kolejka nr 18;  22/23 kwietnia 2017 r

Sokół Duszniki
2-0
Sokół Rakoniewice
23 kwietnia, 14:00 niedziela
Lipno Stęszew
0-3
Pogoń Lwówek
23 kwietnia, 16:00 niedziela
Czarni Wróblewo
0-2
Sokół Pniewy
22 kwietnia, 16:00 sobota
Kłos Gałowo
0-2
Spójnia Strykowo
23 kwietnia, 15:00 niedziela
Mawit Lwówek
1-1
Płomień Przyprostynia
23 kwietnia, 13:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec
2-8
Orły Pniewy
22 kwietnia, 16:00 niedziela
Błękitni Wronki
0-2
Sparta Szamotuły
23 kwietnia, 16:00 niedziela

kolejka nr 19;  29/30 kwietnia 2017 r

TS Gminy Kamieniec
1-4
Błękitni Wronki
29 kwietnia, 16:00 sobota
Orły Pniewy
7-3
Mawit Lwówek
29 kwietnia, 15:00 sobota
Płomień Przyprostynia
11-1
Kłos Gałowo
29 kwietnia, 12:00 sobota
Spójnia Strykowo
0-2
Czarni Wróblewo
29 kwietnia, 17:00 sobota
Sokół Pniewy
5-0
Lipno Stęszew
29 kwietnia, 17:00 sobota
Pogoń Lwówek
5-1
Sokół Duszniki
29 kwietnia, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
4-0
Sparta Szamotuły
28 kwietnia, 18:00 piątek

kolejka nr 20;  06/07 maja 2017 r

Błękitni Wronki
0-2
Sokół Rakoniewice
06 maja, 16:00 sobota
Sokół Duszniki
0-3
Sokół Pniewy
07 maja, 14:00 niedziela
Lipno Stęszew
1-2
Spójnia Strykowo
07 maja, 16:00 niedziela
Czarni Wróblewo
2-1
Płomień Przyprostynia
07 maja, 16:00 niedziela
Kłos Gałowo
1-5
Orły Pniewy
06 maja, 18:00 sobota
Mawit Lwówek
2-4
TS Gminy Kamieniec
07 maja, 13:00 niedziela
Sparta Szamotuły
0-2
Pogoń Lwówek
06 maja, 17:00 sobota

kolejka nr 21; 13/14 maja 2017 r

Mawit Lwówek
2-0
Błękitni Wronki
14 maja, 13:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec
3-1
Kłos Gałowo
13 maja, 16:00 sobota
Orły Pniewy
2-0
Czarni Wróblewo
13 maja, 15:00 sobota
Płomień Przyprostynia
6-0
Lipno Stęszew
14 maja, 15:00 niedziela
Spójnia Strykowo
4-1
Sokół Duszniki
13 maja, 17:00 sobota
Pogoń Lwówek
2-0
Sokół Rakoniewice
13 maja, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
1-2
Sparta Szamotuły
13 maja, 11:00 sobota

kolejka nr 22; 20/21 maja 2017 r

Błękitni Wronki
1-4
Pogoń Lwówek
20 maja, 17:00 sobota
Sokół Rakoniewice
0-6
Sokół Pniewy
20 maja, 16:00 sobota
Sokół Duszniki
2-1
Płomień Przyprostynia
21 maja, 14:00 niedziela
Lipno Stęszew
0-5
Orły Pniewy
21 maja, 16:00 niedziela
Czarni Wróblewo
4-1
TS Gminy Kamieniec
21 maja, 16:00 niedziela
Kłos Gałowo
0-7
Mawit Lwówek
21 maja, 15:00 niedziela
Sparta Szamotuły
1-2
Spójnia Strykowo
20 maja, 17:00 sobota

kolejka nr 23;  27/28 maja 2017 r

Kłos Gałowo
0-4
Błękitni Wronki
27 maja, 18:00 sobota
Mawit Lwówek
-
Czarni Wróblewo
28 maja, 130:00 niedziela
TS Gminy Kamieniec
2-0
Lipno Stęszew
27 maja, 16:00 sobota
Orły Pniewy
3-1
Sokół Duszniki
27 maja, 15:00 sobota
Spójnia Strykowo
2-0
Sokół Rakoniewice
27 maja, 17:30 sobota
Sokół Pniewy
0-1
Pogoń Lwówek
27 maja, 17:00 sobota
Płomień Przyprostynia
-
Sparta Szamotuły      
28 maja, 15:00 niedziela

kolejka nr 24;  03/04 czerwca 2017 r

Błękitni Wronki
-
Sokół Pniewy
03 czerwca, 17:00 sobota
Pogoń Lwówek
-
Spójnia Strykowo
03 czerwca, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
-
Płomnień Przyprostynia
03 czerwca, 16:00 sobota
Sokół Duszniki
-
TS Gminy Kamieniec
04 czerwca, 14:00 niedziela
Lipno Stęszew
-
Mawit Lwówek
04 czerwca, 17:00 niedziela
Czarni Wróblewo
-
Kłos Gałowo
04 czerwca, 16:00 niedziela
Sparta Szamotuły
-
Orły Pniewy
03 czerwca, 17:00 sobota

kolejka nr 25;  10/11 czerwca 2017 r

Czarni Wróblewo
-
Błękitni Wronki
11 czerwca, 16:00 niedziela
Kłos Gałowo
-
Lipno Stęszew
11 czerwca, 15:00 niedziela
Mawit Lwówek
-
Sokół Duszniki
10 czerwca, 14:00 sobota
Orły Pniewy
-
Sokół Rakoniewice
10 czerwca, 15:00 sobota
Płomień Przyprostynia
-
Pogoń Lwówek
11 czerwca, 17:00 niedziela
Spójnia Strykowo
-
Sokół Pniewy
10 czerwca, 18:00 sobota
TS Gminy Kamieniec
-
Sparta Szamotuły
10 czerwca, 16:00 sobota

kolejka nr 26; 17 czerwca 2017 r obligatoryjna

Błękitni Wronki
-
Spójnia Strykowo
17 czerwca, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
-
Płomień Przyprostynia
17 czerwca, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek
-
Orły Pniewy
17 czerwca, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
-
TS Gminy Kamieniec
17 czerwca, 16:00 sobota
Sokół Duszniki
-
Kłos Gałowo
17 czerwca, 16:00 sobota
Czarni Wróblewo
-
Lipno Stęszew
17 czerwca, 16:00 sobota
Sparta Szamotuły
-
Mawit Lwówek
17 czerwca, 16:00 sobota


Runda jesienna 2016 r

Tabela rundy jesiennej
1.
Orły Pniewy 13
34
64
-
13
+51
2. Błękitni Wronki 13
29
42
- 11
+31
3. Sokół Pniewy 13
29
31
-
13
+24
4. Płomień Przyprostynia 13 28 28 - 19 +9
5. Pogoń Lwówek 13
28
31
-
18
+13
6. Mawit Lwówek
13
22 23 - 23 0
7. Spójnia Strykowo
13
18 16
- 21
-5
8. Sparta Szamotuły 13 17 28 - 26 +2
9. Lipno Stęszew 13
16
20
-
28
-8
10. Czarni Wróblewo
13
15 21 - 24
-3
11. TS Gminy Kamieniec 13
9
33
-
59
-26
12. Sokół Duszniki
13
9
15
- 49
-34
13. Sokół Rakoniewice 13
8 7 - 27
-20
14. Kłos Gałowo 13
1 9
- 43
-34
strzelcy bramek
l.p.
  Nazwisko i imię zawodnika
  ilość bramek
1.
Rafał Krówczyński - 5
2.   Tomasz Stelmaszyk - 4
3.   Pedro Felipe Dantas Cunha - 4
4.
Kacper Lura
- 4
5.
  Rafał Chmal -
4
6.
Miłosz Nowik - 2
7.   Paweł Szczepaniak - 2
8.
Filip Kaszkowiak - 1
9.
Krystian Wojciechowski - 1
10.
Marek Tacik
- 1
11.
walkowery
-


Razem
=
28



kolejka nr 1; 20/21 sierpnia 2016 r

 
Lipno Stęszew
0-5 Błękitni Wronki
21 sierpnia, 17:00 niedziela
Sokół Duszniki
1-3 Czarni Wróblewo
20 sierpnia, 17:00 sobota
Sokół Rakoniewice
0-2 Mawit Lwówek
20 sierpnia, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek
6-2 Gminny Kamieniec
31 sierpnia, 17:30 środa
Orły Pniewy
2-2 Sokół Pniewy
20 sierpnia, 17:00 sobota
Płomień Przyprostynia
2-2 Spójnia Strykowo
21 sierpnia, 17:00 niedziela
Sparta Szamotuły
2-0
Kłos Gałowo
20 sierpnia, 17:00 sobota

kolejka nr 2;  27/28sierpnia 2016 r

Błękitni Wronki
2-3
Płomień Przyprostynia
28 sierpnia, 14:00 niedziela
Orły Pniewy
3-1
Spójnia Strykowo
27 sierpnia, 17:00 sobota
Gminny Kamieniec
1-2
Sokół Pniewy
27 sierpnia, 16:00 sobota
Mawit Lwówek
0-3
Pogoń Lwówek
21 września, 16:00 środa
Kłos Gałowo
0-1
Sokół Rakoniewice
28 sierpnia, 14:00 niedziela
Lipno Stęszew
3-0
Sokół Duszniki
28 sierpnia, 17:00 niedziela
Czatni Wróblewo
0-0
Sparta Szamotuły
28 sierpnia, 16:00 niedziela

kolejka nr 3;  03/04 września 2016 r

Sokół Duszniki
0-5
Błękitni Wronki
03 września, 17:00 sobota
Sokół Rakoniewice
0-0
Czarni Wróblewo
03 września, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek
1-0
Kłos Gałowo
03 września, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
4-0
Mawit Lwówek
03 września, 17:00 sobota
Spójnia Strykowo
5-3
Gminny Kamieniec
04 września, 17:00 niedziela
Płomień Przyprostynia
2-1
Orły Pniewy
04 września, 17:00 niedziela
Sparta Szamotuły
2-1
Lipno Stęszew
03 września, 17:00 sobota

kolejka nr 4;  10/11 września 2016 r

 
Błękitni Wronki
1-3
Orły Pniewy
11 września, 14:00 niedziela
Gminny Kamieniec
4-6
Płomień Przyprostynia
10 września, 16:00 sobota
Mawit Lwówek
3-0
Spójnia Strykowo
10 września, 15:00 sobota
Kłos Gałowo
0-5
Sokół Pniewy
11 września, 14:00 niedziela
Czarni Wróblewo
2-3
Pogoń Lwówek
11 września, 16:00 niedziela
Lipno Stęszew
2-1
Sokół Rakoniewice
11 września, 16:00 niedziela
Sokół Duszniki
3-5
Sparta Szamotuły
10 września, 14:00 sobota

kolejka nr 5;  17/18 września 2016 r

 
Sokół Rakoniewice
0-2
Sokół Duszniki
17 września, 16:00 sobota
Pogoń Lwówek
3-3
Lipno Stęszew
17 września, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
3-0
Czarni Wróblewo
17 września, 16:00 sobota
Spójnia Strykowo
1-0
Kłos Gałowo
18 września, 16:00 niedziela
Płomień Przyprostynia
2-0
Mawit Lwówek
18 września, 16:00 niedziela
Orły Pniewy
8-0
Gminny Kamieniec
18 września, 16:00 niedziela
Sparta Szamotuły
1-2
Błękitni Wronki
17 września, 16:00 sobota

kolejka nr 6;  24/25 września 2016 r

 
Błękitni Wronki
10-0
Gminny Kamieniec
25 września, 14:00 niedziela
Mawit Lwówek
1-8
Orły Pniewy
5 październik,  środa
Kłos Gałowo
0-1
Płomień Przyprostynia
25 września, 14:00 niedziela
Czarni Wróblewo
3-0
Spójnia Strykowo
25 września, 16:00 niedziela
Lipno Stęszew
2-1
Sokół Pniewy
25  września, 16:00 niedziela
Sokół Duszniki
0-2
Pogoń Lwówek
24 września, 16:00 sobota
Sparta Szamotuły
6-1
Sokół Rakoniewice
24 września, 16:00 sobota

kolejka nr 7;  01/02 październik 2016 r

 
Sokół Rakoniewice
0-1
Błękitni Wronki
01 październik, 16:00 sobota
Sokół Pniewy
5-0
Sokół Duszniki
01 październik, 16:00 sobota
Spójnia Strykowo
3-0
Lipno Stęszew
02 październik, 16:00 niedziela
Płomień Przyprostynia
1-2
Czarni Wróblewo
02 październik, 16:00 niedziela
Orły Pniewy
9-1
Kłos Gałowo
02 październik, 16:00 niedziela
Gminny Kamieniec
1-4
Mawit Lwówek
01 październik, 16::00 sobota
Pogoń Lwówek
3-0
Sparta Szamotuły
01 październik, 16:00 sobota

kolejka nr 8; 08/09 października 2016 r

 
Błękitni Wronki
2-0
Mawit Lwówek
09 października, 14:00 niedziela
Kłos Gałowo
1-5
Gminny Kamieniec
09 października, 14:00 niedziela
Czarni Wróblewo
1-3
Orły Pniewy
09 października, 16:00 niedziela
Lipno Stęszew
1-2
Płomień Przyprostynia
09 października, 16:00 niedziela
Sokół Duszniki
1-2
Spójnia Strykowo
08 października, 16:00 sobota
Sokół Rakoniewice
1-3
Pogoń Lwówek
08 października, 16:00 sobota
Sparta Szamotuły
3-4
Sokół Pniewy
08 października, 16:00 sobota

kolejka nr 9; 15/16 października 2016 r

 
Pogoń Lwówek
0-3
Błękitni Wronki
15 października, 15:00 sobota
Sokół Pniewy
3-0
Sokół Rakoniewice
15 października, 15:00 sobota
Promień Przyprostynia
0-2
Sokół Duszniki
16 października, 15:00 niedziela
Orły Pniewy
5-1
Lipno Stęszew
16 października, 15:00 niedziela
Gminny Kamieniec
2-6
Czarni Wróblewo
15 października, 15:00 sobota
Mawit Lwówek
4-1
Kłos Gałowo
16 października, 15:00 niedziela
Spójnia Strykowo
2-1
Sparta Szamotuły
15 października, 15:30 sobota

kolejka nr 10;  22/23 października 2016 r

 
Błękitni Wronki
7-2
Kłos Gałowo
23 października, 13:00 niedziela
Czarni Wróblewo
1-3
Mawit Lwówek
23 października, 15:00 niedziela
Lipno Stęszew
1-4
Gminny Kamieniec
23 października, 15:00 niedziela
Sokół Duszniki
1-10
Orły Pniewy
22 października, 15:00 sobota
Sokół Rakoniewice
0-0
Spójnia Strykowo
22 października, 15:00 sobota
Pogoń Lwówek
3-2
Sokół Pniewy
22 października, 15:00 sobota
Sparta Szamotuły
2-3
Płomień Przyprostynia       
22 października, 15:00 sobota

kolejka nr 11;  29/30 października 2016 r

 
Sokół Pniewy
1-1
Błękitni Wronki
29 października, 15:00 sobota
Spójnia Strykowo
0-2
Pogoń Lwówek
30 października, 14:00 niedziela
Płomień Przyprostynia
3-0 v
Sokół Rakoniewice
30 października, 14:00 niedziela
Gminny Kamieniec
9-3
Sokół Duszniki
29 października, 15:00 sobota
Mawit Lwówek
1-0
Lipno Stęszew
29 października, 14:00 sobota
Kłos Gałowo
2-2
Czarni Wróblewo
30 października, 14:00 niedziela
Orły Pniewy
5-1
Sparta Szamotuły
30 października, 14:00 niedziela

kolejka nr 12;  05/06 listopada 2016 r

 
Błękitni Wronki
3-1
Czarni Wróblewo
06 listopada, 13:00 niedziela
Lipno Stęszew
3-1
Kłos Gałowo
06 listopada, 14:00 niedziela
Sokół Duszniki
0-4
Mawit Lwówek
05 listopada, 14:00 sobota
Sokół Rakoniewice
0-4
Orły Pniewy
05 listopada, 14:00 sobota
Pogoń Lwówek
1-2
Płomień Przyprostynia
05 listopada, 14:00 sobota
Sokół Pniewy
3-0
Spójnia Strykowo
05 listopada, 14:00 sobota
Sparta Szamotuły
4-1
Gminny Kamieniec
05 listopada, 14:00 sobota

kolejka nr 13;  11/13 listopada 2016 r

 
Spójnia Strykowo
0-0
Błękitni Wronki
13 listopada, 13:30 niedziela
Płomień Przyprostynia
1-2
Sokół Pniewy
13 listopada, 13:30 niedziela
Orły Pniewy
3-1
Pogoń Lwówek
12 listopada, 13:30 sobota
Gminny Kamieniec
1-3
Sokół Rakoniewice
12 listopada, 13:30 sobota
Kłos Gałowo
1-2
Sokół Duszniki
12 listopada, 13:30 sobota
Lipno Stęszew
3-0
Czarni Wróblewo
13 listopada, 13:30 niedziela
Mawit Lwówek
1-1
Sparta Szamotuły
11 listopada, 11:00 piątek