Orły za mocne dla Sparty

2017-06-05
W sobotę 3 czerwca 2017 r do Szamotuł zawitała prowadząca w tabeli drużyna Orły Pniewy myśląca poważnie o awansie do IV ligi.
Młodzi spartanie chcieli im nieco pokrzyżować plany, ale na chęciach się tylko skończyło. Doświadczenie zawodników Orła pokazało, że nie przez przypadek zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a mając w swoim składzie takiego snajpera jak Dmytro Koshakov mogą spać spokojnie.

Wprawdzie do przerwy wynik brzmiał 0-2 i to po błedzie Rafała Krówczyńskiego który zagrał wprost pod nogi zawodnika gości i po golu samobójczym Adriana Barańskiego próbującego wybić piłkę za linię boczną ta jednak wylądowała w bramce Patryka Boczka.

Okrasą spotkania była bramka na 0-3 Dmytra Koshakova, który z powietrza uderzył tak mocno że nasz golkiper był bez szans.

bramki:
0-1 Krzysztof Galas 5'
0-2 samobójcza 14'
0-3 Dmytro Koshakov 50'
0-4 Dmytro Koshakov 66'
0-5 Krzysztof Marchewka 69'


Drużyny zagrały w składach
Sparta:
Patryk Boczek, Kacper Szmyt (65' Marek Tacik), Adrian Barański, Jacek Gil (46' Miłosz Nowik), Dominik Rzeszowski, Paweł Szczepaniak, Hubert Słomiński, Rafał Krówczyński (70' Jakub Smulski), Damian Cudaszewski, Sebastian Lachowicz (60' Mikołaj Hajdacz), Rafał Chmal

Orły:
Adam Stelmaszyk, Jakub Brzozowski, Krzszof Galas, Bartosz Knop, Marcin Knop (78' Grzegorz Koza), Dmytro Koshakov, Krzysztof Marchewka, Mateusz Mrówka, Mateusz Połomka, Tomasz Puncewicz (73' Wojciech Reiman) Patryk Weiss

sędziowali:
  • Maciej Kasperkowicz - sędzia główny
  • Mateusz Murawski - sędzia asystent nr 1
  • Marek Czajkowski - sędzia asystent nr 2
wszyscy KS WZPN Poznań

fragmenty meczu - bramki (oprócz czwartej :( operator wyłączył kamerę)