Kolejne zwycięstwo

2019-10-28

SPARTA SZAMOTUŁY – ORZEŁ GRANOWO      4 : 0 (1:0)

W sobotnie popołudnie gościliśmy na naszym stadionie zespół Orła Granowo. Mecz zaczął się z kilkuminutowym opóźnieniem, ponieważ sędziowie WZPN solidaryzując się z arbitrami z całej Polski uczestniczą w akcji ,, szacunek dla arbitra ”. Chcą w ten sposób zwrócić uwagę na to co dzieje się na polskich boiskach i w jaki sposób traktuje się arbitrów.

Klika minut po godz. piętnastej do roboty wzięli się piłkarze. Mecz od początku nie był prowadzony w szybkim tempie a nasz zespół potrzebował trochę czasu by ułożyć sobie grę. Lepiej w spotkanie weszli goście, którzy stworzyli sobie dwie sytuacje. Później z minuty na minutę przewaga naszego zespołu była coraz większa. Niestety przewaga ta nie przekładała się na stwarzanie sytuacji podbramkowych a pięknych akcji było jak na lekarstwo. Na szczęście mimo że nie graliśmy wybitnego spotkania w 43 minucie Artur Łochowicz sprytnym strzałem piętą otwiera wynik spotkania. Chwilę po przerwie Denis Maćkowiak podwyższa na 2 – 0. Druga połowa to całkowita dominacja naszego zespołu, drużyna gości właściwie nie zagroziła w drugiej połowie naszej bramce. Ozdobą spotkania była bramka, którą w 71 minucie strzelił Adrian Barański. ,,Adi” otrzymał podanie od Pawła Szczepaniaka, poprawił sobie piłkę i huknął z około 30 metrów w samo okienko bramki Orła. W końcówce spotkania Denis strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu ustalajac wynik spotkania na cztery do zera.
Za tydzień w sobotę jedziemy do Konarzewa na mecz z Orkanem. Zapraszamy kibiców do wsparcia naszej drużyny.