JUNIORZY STARSI A-1 RUNDA WIOSENNA

2017-02-20

I liga okręgowa juniorzy A-1
sezon 2016/2017
wiosna 2017

Tabela rundy wiosennej
1. Kopernik Poznań
10 27 35
- 15 +20
2. Błękitni Wronki 10 25 39 - 12 +27
3. Sparta Szamotuły 10 13 16 - 30 -14
4. Huragan Pobiedziska 10 9 23 - 30 -7
5. Zawisza Dolsk 10 8 11 - 25 -14
6. UKS Śrem 10 5 15 - 27 -12

strzelcy bramek
l.p.
  Nazwisko i imię zawodnika
  ilość bramek
1.
Patryk Król - 3
2.   Michał Dziadzin - 2
2.   Mateusz Lembicz - 2
2.   Kacper Szmyt - 2
3.   Kamil Kainduła - 1
4.
Aleksander Pieczak - 1
5.
  Dominik Kaczmarek
-
1
6.
Paweł Sczepaniak
- 1
7.   walkowery
- 3


Razem
=
16
runda wiosenna 2017 r

kolejka nr 1; 01/02 kwietnia 2017 r

UKS Śrem
2-3 Błękitni Wronki
02 kwietnia, 12:00 niedziela
Kopernik Poznań
6-4 Huragan Pobiedziska
01 kwietnia, 12:30 sobota
Zawisza Dolsk
1-1
Sparta Szamotuły 01 kwietnia, 11:00 sobota

kolejka nr 2; 08/09 kwietnia 2017 r

Błękitni Wronki
3-4
Kopernik Poznań
09 kwietnia, 16:00 niedziela
Zawisza Dolsk
1-1
UKS Śrem
08 kwietnia, 11:00 sobota
Sparta Szamotuły
2-1
Huragan Pobiedziska
08 kwietnia, 16:00 sobota

kolejka nr 3;  22/23 kwietnia 2017 r

Huragan Pobiedziska
0-5
Błękitni Wronki
23 kwietnia, 14:00 niedziela
Kopernik Poznań
2-1
Zawisza Dolsk
22 kwietnia, 12:30 sobota
UKS Śrem
2-3
Sparta Szamotuły
23 kwietnia, 12:00 niedziela

kolejka nr 4; 29/30 kwietnia 2017 r

Zawisza Dolsk
3-1
Huragan Pobiedziska
29 kwietnia, 11:00 sobota
UKS Śrem
0-3
Kopernik Poznań
30 kwietnia, 12:00 niedziela
Sparta Szamotuły
0-4
Błękitni Wronki
30 kwietnia, 11:00 niedziela

kolejka nr 5;  05/06 maja 2017 r

Huragan Pobiedziska
4-2
UKS Śrem
06 maja, 13:00 sobota
Błękitni Wronki
6-0
Zawisza Dolsk
07 maja, 17:00 niedziela
Sparta Szamotuły 1-3
Kopernik Poznań 07 maja. 11:0 niedziela

kolejka nr 6;  13/14 maja 2017 r

Błękitni Wronki 2-2
UKS Śrem
13 maja 11:00 sobota
Huragan Pobiedziska
1-3
Kopernik Poznań
14 maja, 13:00 niedziela
Sparta Szamotuły
3-0 v.o
Zawisza Dolsk
14 maja, 10:00 niedziela

kolejka nr 7;  20/21 maja 2017 r

Kopernik Poznań
2-3
Błękitni Wronki
20 maja, 14:30 sobota
UKS Śrem
1-2
Zawisza Dolsk
21 maja, 12:00 niedziela
Huragan Pobiedziska
8-0
Sparta Szamotuły 20 maja, 13:00 sobota

kolejka nr 8; 27/28 maja 2017 r

Błękitni Wronki 7-0
Huragan Pobiedziska
28 maja, 17:00 niedziela
Zawisza Dolsk
1-4
Kopernik Poznań
27 maja, 11:00 sobota
Sparta Szamotuły
5-3
UKS Śrem
31 maja, 18:00 środa

kolejka nr 9; 03/04 czerwca 2017 r

Huragan Pobiedziska
-
Zawisza Dolsk
03 czerwca, 13:00 sobota
Kopernik Poznań
-
UKS Śrem
03 czerwca, 14:30 sobota
Błękitni Wronki
3-0
Sparta Szamotuły
05 czerwca, 18:00 poniedziałek

kolejka nr 10;  10/11 czerwca 2017 r

Zawisza Dolsk
2-3
Błękitni Wronki
10 czerwca, 11:00 sobota
UKS Śrem
2-1
Huragan Pobiedziska
10 czerwca, 11:00 sobota
Kopernik Poznań 5-1
Sparta Szamotuły     
15 czerwca, 14:00 czwartek