Dobry mecz Sparty z Pogonią Lwówek

2017-10-15
W sobotę 14 października 2017 r do Szamotuł przyjechał dotychczasowy lider poznańskiej klasy okręgowej grupy zachodniej Pogoń Lwówek. Wszyscy spodziewali się jednostronnego widowiska i na całe szczęście się zawiedli :)

Spartanie zostali bardzo mocno zmotywowani przez trenera do tego spotkania i po meczu mogli się cieszyć z kompletu punktów.
Wprawdzie to na początku meczu Pogoń próbowała narzucić szamotulanom swoje warunki, ale młodzi spartanie napór przeczekali i w końcu ruszyli do ofensywy raz po raz zagrażając bramce gości. W 37 minucie dośrodkowanie Rafała Chmala zatrzymuje ręką w polu karnym obrońca gości i sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Rafał Krówczyński i 1-0 dla Sparty. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odłona tego meczu.

Po przerwie na boisku dominowali spartanie i na efekty nie trzeba było długo czekać bo już w 48 minucie podanie Rafała Krówczyńskiego do Przemysława Szały a ten podwyższa na 2-0. Na kolejną bramkę czekaliśmy dziewięć minut kiedy po faulu na Damianie Cudaszewskim arbiter podyktował rzut wolny, który sprytnie rozegał Rafał Krówczyński zagrywając do Przemysława Szały, a ten podwyższył na 3-0.

Kropkę nad "i" w tym meczu postawił grający trener szamotulan Przemek Szała w 90 minucie wykorzystując ładne podanie od Dominika Kowalika podwyżył rezultat na 4-0 i zdobywając drugiego w tej rundzie "hat-tricka" (Zbąszyń, Lwówek).

Całemu zespołowi należą się brawa za walkę a Przemkowi życzymy zdrowia i jak najwięcej strzelania bramek ⚽⚽⚽