Bez punktów z Notecią

2020-08-16
W sobotę 15 sierpnia 2020 r o godz 16:00 Sparta podejmowała na własnym boisku trzecią w tabeli Noteć Czarnków. O tym że nie będzie to łatwy mecz wiedzieliśmy dużo wcześniej bo goście poważnie myślą o awansie do IV ligi.

Mecz rozpoczął się po myśli szamotulan bo w 11' Łukasz Roda wyprowadził spartan na prowadzenie. Kiedy wydawało się że tak zakończy się pierwsza połowa w 45' Noteć strzela tzw. "bramkę do szatni"

W drugiej połowie goście zagrali bardzo konsekwentnie zdobywając bramki w 67' i 85'. Mecz mógł się podobać licznie przybyłym kibicom, szczególnie w pierwszej połowie.

Sparta Szamotuły vs Noteć Czarnków 1 : 3 (1 : 1)

bramki:

1-0 Łukasz Roda 11'
1-1 Bartosz Jaworski 45'
1-2 Krystian Feciuch 67'
1-3 Mikołaj Ostromecki 85'

Za tydzień w sobotę 22 sierpnia Sparta wyjeżdża do Kostrzyna na mecz czwartej kolejki z Lechią. To spotkanie o godz 16:00