BŁĘKITNI STARGARD – SPARTA SZAMOTUŁY 5:0.

2019-02-26

Bezbramkowy remis utrzymywał się do 13 minuty, kiedy to tracimy bramkę na 1-0. Do przerwy po rzucie rożnym tracimy jeszcze jedną bramkę w 33 minucie. Do przerwy nie mieliśmy szans do zdobycia bramki. W drugiej połowie straciliśmy kolejne trzy bramki w minucie 60,72,74. W tej części meczu mieliśmy trzy dogodne okazje do strzelenia gola. Najlepszą z nich zmarnował Filip Kaszkowiak, który wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy po sprytnym podaniu Artura Łochowicza. Mimo przegranej był to dla nas bardzo udany sparing, przeprowadziliśmy kilka ciekawych akcji ale także nie ustrzegliśmy się kilku prostych błędów w obronie. Szkoda, że nie udało nam się strzelić gola – byłby to miły dla nas akcent tego ciekawego spotkania.

Już za tydzień kolejny mecz – tym razem w Szamotułach na kolejnym sparingu będziemy gościć w sobotę o godz. 12.00 drużynę Warty Sieraków.