W przedostatniej kolejce rundy jesiennej gościliśmy w Szamotułach zespół Orkana Konarzewo. Goście bardzo dobrze radzą sobie w tej rundzie i przed spotkaniem ze Spartą zajmowali drugie miejsce w tabeli.

Tak jak jeszcze trzy tygodnie temu pisałem, że bardzo dobrze gramy drugie połowy, tak w ostatnim czasie sytuacja odwróciła się i dwa ostatnie mecze to bardzo dobra gra w pierwszych 45 minutach, a w drugich częściach zagraliśmy nieco słabiej. 
W meczu z Orkanem od początku spotkania narzuciliśmy swoje warunki gry. Utrzymywaliśmy się przy piłce i w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku.

.....

ORZEŁ GRANOWO – SPARTA SZAMOTUŁY 2 : 4 (0 : 3)

W minioną niedzielę po raz pierwszy w historii graliśmy o ligowe punkty w Granowie. Drużyna miejscowego Orła plasuje się w tabeli na wysokim piątym miejscu. Przed spotkaniem to raczej gospodarze byli faworytami a My bardzo chcieliśmy zrobić niespodziankę i zdobyć komplet punktów, podtrzymując tym samym passę pięciu meczy bez porażki.

.....

SPARTA SZAMOTUŁY–ORZEŁ SŁOPANOWO 1 : 1 (0: 1) 
ZASŁUŻONY REMIS

W sobotę na naszym boisku gościliśmy beniaminka klasy okręgowej – drużynę Orła Słopanowo.
Był to debiut Orła na naszym stadionie, ponieważ nigdy z tą drużyną nie walczyliśmy o ligowe punkty.
Dodatkowym smaczkiem tego meczu był fakt, że w drużynie gości występuje kilku zawodników, którzy niegdyś byli zawodnikami Sparty.
Mecz od początku był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie narzuciła przeciwnikowi swojego stylu gry. 

.....

SPARTA SZAMOTUŁY – SOKÓŁ DUSZNIKI 1 : 0 ( 0 : 0 )
Z niepokojem czekaliśmy na ten mecz, ponieważ z drużyną Sokoła Duszniki nigdy łatwo nam się nie grało a także w pamięci mamy passę 5 przegranych spotkań.

.....

SPARTA SZAMOTUŁY – BYKI OBROWO 9 : 0 ( 4 : 0 )

 

.....

Link do skrótu meczu:
https://www.youtube.com/watch?v=1phYDD7wnOc

Sparta Szamotuły
 - Czarni Wróblewo 0 - 2 ( 0 - 0 )

W trzeciej kolejce rundy jesiennej przegrywamy z drużyną Czarnych Wróblewo. Prawdę mówiąc żadna z drużyn nie zasłużyła na punkty ponieważ,  poziom sportowy tego spotkania był bardzo niski. Jedyny warty wspomnienia fragment spotkania to końcówka, w której goście przeprowadzili dwie indywidualne akcje bramkowe ośmieszające naszą formację defensywną.

.....


.....

W najbliższą niedziele tj. 19.08.2018 o godzinie 16:00 na stadionie w Szamotułach Sparta zainauguruje rundę jesienną sezonu 2018/2019.
Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna NKS Niepruszewo.

.....

W porozumieniu z Błękitnymi Wronki mecz 19 kolejki Sparta-Błękitni został przełożony .....

Po raz 27-my spartanie spotkali się w Nowym Roku na boisku
.....

Strona 1 z 23 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>