INFORMACJA DLA KIBICÓW
Błękitni Stargard - Sparta Szamotuły 
Sobota godz 13.00

Do ostatniej chwili ważyły sie losy tego gdzie zagramy najbliższy sparing. Dziś okazało sie, że jutro zagramy w Stargardzie z drużyna Błękitnych a nie jak pierwotnie ustalono - w Szamotułach.
Mecz w Stargardzie rozpocznie się o godz. 13.00.

Zapraszamy do Stargardu na ten ciekawie zapowiadający się mecz.

.....

W dniu 11.02.2019 o godz. 17.00 w Sali konferencyjnej Centrum Sportu Szamotuły odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków klubu. W planie spotkania m.in :

- Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej,
- Sprawozdanie z działalności sportowej klubu, 
- Sprawozdanie finansowe z działalności klubu
- wolne głosy i wnioski.

Zapraszamy wszystkich członków klubu na to spotkanie.

.....

.....

W środę o godz 11.00 pożegnaliśmy Jana Pawłowicza. Pan Jan był wieloletnim wiceprezesem klubu i łącznikeim między Spartą a Urzedem Miasta. W ostatniej drodze panu Janowi towarzyszył poczet sztandarowy naszego klubu, a także liczne grono zawodników i działaczy, którzy w tamtych latach mieli przyjemność z nim współpracować. Kilka ciepłych słów o zmarłym na uroczystości powiedział Maciej Markiewicz przybliżająć zgromadzonym jego zasługi dla klubu.

Panie Janie - Cześć Twojej pamięci.

.....

W czwartek o godz 18.30, a także dziś przed południem, zawodnicy I zespołu odbyli pierwsze treningi. W zajęciach wzięło udział 15 zawodników, a nieobecni usprawiedlili trenerowi swoją nieobecność na zajęciach. Z naszym zespołem treningi wznowił Michał Łach, który zadeklarował chęć powrotu do naszego zespołu. Czy to jedyna zmiana - czas pokaże.
Przed chłopcami 10 tygodni przygotowań – treningi będą odbywać się w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz 18.30 na boisku ze sztuczną trawą a przygotowania urozmaicone będą sparingami z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Pierwszy z nich już w następną sobotę na naszym boisku o godz. 12.00 z drużyną Warty Międzychód......

W Niedzielę 13.01.2019r. o godz 12.00. na boisku CS Szamotuły Oldboye Sparty Szamotuły i Kłosa Gałowo rozegrali mecz charytatywny podczas którego kwestowano na Wielką Orkiestrę Swiątecznej Pomocy......

Brak dostępnego opisu zdjęcia......

We wtorkowe południe 01.01.2019 na boisku Centrum Sportu Szamotuły, w niestety jesiennej scenerii, po raz 28 odbył się Mecz Noworoczny rozegrany pomiedzy - pierwszym zespołem Sparty Szamotuły , a Oldboys Sparta Szamotuły. W meczu tym nie wynik był najważniejszy, lecz jak mawiał Baron Pierre de Coubertin - ojciec nowożytnego olimpizmu – uczestnictwo......

Czas Świąt mamy już za sobą przed nami Nowy Rok i cały nowy rok 2019. Co nam przyniesie? – oby pasmo niekończących się sukcesów 😊. Tymczasem kilka słów o tym co w najbliższym czasie czeka nas w kontekście przygotowań do rundy wiosennej.

01.01.2019 godz. 12.00 – Stadion w Szamotułach – boisko ze sztuczną nawierzchnią – Mecz Noworoczny – I zespół Sparty Szamotuły vs Oldboys Sparty Szamotuły. To już dwudziesty ósmy mecz rozgrywany wg. tej tradycji.

10.01. – 15.01.2019 – zawodnicy odbywaja indywidualne treningi biegowe wg. zaleceń, które otrzymali od trenera.

17.01.2019 godz 18.30 – Pierwszy wspólny trening (treningi odbywać sie będą 3x w tygodniu a w wekendy zaplanowano mecze kontrolne).

19.01.2019 – odbędą sie testy wydolnościowe.

26.01.2019 – pierwszy sparing – przeciwnikiem Sparty - IV ligowy zespół Warty Midzychód.

Szczegółowy plan sparingów przedstawimy po ustaleniu z Centrum Sportu Szamotuły konkretnych godzin kolejnych spotkań.

.....

,,WESOŁYCH ŚWIĄT"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim zawodnikom, kibicom i sympatykom MKS Sparta Szamotuły wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia i spokoju. Niech te Święta i cały przyszły rok wypełnią sie wydarzeniami, które teraz składamy sobie jako życzenia.

Zarząd i Trener MKS Sparta Szamotuły.

PS.
Już teraz zapraszamy wszystkich na nasz stadion w pierwszy dzień Nowego Roku o godz 12.00. Jak co roku rozegramy ,,Mecz Noworoczny", który będzie pierwszym sportowym akcentem w klubie w 2019r.
Jak zwykle kibicowanie uświetni przepyszna grochówka ala Karol Pieczak a także ,,herbatka czarodziejka".

Do zobaczenia na stadionie

.....

Strona 1 z 24 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>