200 meczy i 130 bramek to bilans naszego kolegi

2017-10-23
W sobotę 21 października 2017 r zespół Sparty Szamotuły wyjechał na bardzo trudny teren do Sokoła Rakoniewice, gdzie punkty tracą najlepsze drużyny w tej klasie rozgrywkowej.
Sparta jechała w pełni zmobilizowana bo był to wyjątkowy mecz, a to za sprawą grającego trenera Przemysława Szały.
Popularny „Szałka” po ogłoszeniu składu i wrzuceniu go do systemu Extranet okazało się że zagra i to 200-setny mecz w barwach szamotulskiego klubu, a na dodatek do tego spotkania miał na swoim koncie 129 zdobytych bramek.

Mecz oczywiście do łatwych nie należał, ale spartanie zagrali swoje i w 29’ Damian Cudaszewski dał Sparcie prowadzenie 0-1.
Gospodarze robili wszystko aby odrobić straty, ale Patryk Boczek spisywał się w naszej bramce doskonale.
Po zmianie stron Sokół mocniej ruszył do ataków chcąc odrobić straty. Kiedy wydawało się że wynikiem 0-1 zakończy się ten mecz w doliczonym czasie gry spartanie wykonują rzut rożny, który na bramkę zamienia jubilat Przemysław Szała - notując na swoim koncie 130 trafienie w barwach naszego klubu.

Brawo, brawo brawo!!!.
 
Wynikiem 0-2 zakończył się ten mecz i przerwaliśmy złą passę meczy na tym terenie.

Skład Sparty:
Patryk Boczek, Kacper Szmyt, Adrian Barański, Jacek Gil, Rafał Chmal, Rafał Krówczyński (80’ Sebastian Lachowicz), Przemysław Szała, Dominik Kowalik, Damian Cudaszewski, Filip Kaszkowiak, Krystian Wojciechowski (88’ Dawid Rozwadowski)

Bramki:

0-1   Damian Cudaszewski 29’
0-2   Przemysław Szała 90+2

Sędziowali:
Mariusz Borkowski – sędzia główny
Krzysztof Banasiuk – sędzia asystent nr 1
Wojciech Schoen - sędzia asystent nr 2
Wszyscy KSWPN Poznań

Przed meczem kierownik drużyny wręczył Przemkowi w imieniu zespołu pamiątkową koszulkę i proporczyk, a po meczu nasi wspaniali kibice, którzy stworzyli wspaniałą oprawę tego spotkania również ufundowali grającemu trenerowi prezent .

DZIĘKUJEMY 💪 JESTEŚCIE WIELCY I Z NAMI NA DOBRE I NA ZŁE 💓💓💓


skrót meczu